OĞLAK (Ağustos 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Temmuz 2023

OĞLAK (Ağustos 2023 Aylık Burç Yorumları)

Değiştirmekten çekindiğiniz değer algılarınızı yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Yeniliklere açık olmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Mali konularda yaşayacağınız değişimler sizi farklı yönlere çekebilir. Sabit kaldığınız, değiştirmekten çekindiğiniz konular gündeminize tekrar gelebilir. Yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Alacak, verecek konularınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Dengeli hareket etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Beraber iş yaptığınız kimselerle aranızı iyi tutmak isteyebilirsiniz. Ortaklıklar ile ilgili maddi konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Borç verdiyseniz geri alabilirsiniz. Gerçekten olmasını istediğiniz düzeni kurmak için girişimlere başlayabilirsiniz. Sabırlı davranmanız görmezden geldiğiniz şeyleri açığa çıkarabilir. Her şey size durgun ve sıradan gelebilir. Enerjinizi düşük hissedebilirsiniz. Bu dönemde yavaşlamanız ve sakin kalmanız iyi gelebilir. Kardeşlerinizle ilgili sorumluluklar almak zorunda kalabilirsiniz. İş hayatınızda iletişimle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Çözümünü yakın çevrenizde bulabilirsiniz. Trafikte oluşabilecek kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda olabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.