KOVA (Ocak 2023 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2022

KOVA (Ocak 2023 Aylık Burç Yorumları)

İş ortamınızda, iş arkadaşlarınızla beraberken kendinizi iyi hissedeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilere annelik yapmaya çalışabilirsiniz. Fiziksel sağlığınız, zihin ve ruh sağlığınızdan etkilenecektir. Duygu durumunuz iyi, neşeli olduğunuz sürece sağlığınızda iyi olacaktır. Düşündüklerinizi çalışma arkadaşlarınıza söyleme konusunda zorlanma yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz bir ay olacak. Verdiğiniz tepkiler objektif ve sıra dışı olabilir. İnsanlar tarafından farklı görülebilirsiniz. Yapılan planlara uymakta zorluk yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınız tarzınızı farklı bulacak ve sizinle vakit geçirmek isteyecek. Orijinal fikirlerinizle dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Kendinize yeni motivasyon alanları bulacaksınız. Yaratıcı fikirler üretecek hayata geçirmek için hareket edeceksiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.