KOVA (Mart 2023 Aylık Burç Yorumları)

28 Şubat 2023

KOVA (Mart 2023 Aylık Burç Yorumları)

Gelişmelere ayak uydurma konusunda zorluk çekmeyeceksiniz. Derin araştırma gerektiren konulara ilgi duyabilirsiniz. Ayrıntılı düşünecek, işlerinizin planladığınız şekilde ilerlemesini isteyeceksiniz. Ortaklaşa gelirlerinizle ilgili değişkenlikler yaşayabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmekte çekimser davranacaksınız. Eğlenme isteğiniz işlerinizi tamamlamanız konusunda engel oluşturabilir. Hızlı kararlar alacak, sonuç odaklı davranacaksınız. Birçok işi bir arada yürütme isteğiniz dikkatinizin dağılmasına neden olacaktır. Trafikte sakin olmaya özen göstermelisiniz. İletişim kurarken baskın davranabilirsiniz. Düşüncelerinizi net ve gerçekçi ifade etmeniz takdir toplayacak. Yakın çevrenizle iletişiminizi arttıracaksınız. Çocuklarla iletişimde zorlanma yaşayabilirsiniz. İçsel potansiyelinizi kullanırsanız başarılı alabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.