KOVA (Kasım 2023 Aylık Burç Yorumları)

30 Ekim 2023

KOVA (Kasım 2023 Aylık Burç Yorumları)

Kariyerinizle ilgili toplumdaki statünüz değişebilir. Hayatın birçok alanında en çokta iş konusunda yeni gelişmelere açık olmanızda fayda olacaktır. Hedefleriniz net ancak, motivasyon eksikliği yaşıyor olabilirsiniz. Yeni olan hiçbir şeyden korkmadan ilerleyin desteklendiğiniz bir süreç olacak. Otorite figürleri ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz.  Ebeveynlerinizle ilgili konular gündeme gelirse işin içine çok girmeyin. Orijinal fikirlerinizle kazanç elde ettiğinizi fark edebilirsiniz. Coşkunuzu ve inancınızı kaybetmeden ilerleyin, başarı özgün adımlarınızla gelecektir. Karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirirken kar ve zarar hesabı yapmayı ihmal etmeyin. Eski flörtlerinizden haber alabilirsiniz. Duygularınızı önemseyin, kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız hareketlenebilir. Çocuklarınızla iletişiminizde gerginlikten uzak durun, onlarla zaman geçirmek iyi gelecektir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.