KOVA (Haziran 2023 Aylık Burç Yorumları)

30 Mayıs 2023

KOVA (Haziran 2023 Aylık Burç Yorumları)

Sosyal gruplarınız, arkadaşlıklarınız gündeminizi daha fazla meşgul edecek gibi gözüküyor. Kalabalıklar içinde de olsanız da kendi keyfinizce davranmak, yeni şeyler yapmak ve yaşadığınız anın keyfini çıkarmak isteyeceksiniz. Geçmişte kurduğunuz beklentili ilişkiler şimdi size sorun yaratabilir. Belki de size iyi gelmeyen insanları hayatınızdan çıkarma zamanı gelmiş olabilir. Yeni enerjiler sizi daha dinamik kılacaktır. Siz zaten yalnızken de eğlenebilen bir kişilik olarak size yeni deneyimler kazandıracak insanları hayatınıza çekebilirsiniz. Hayatınızdan keyif almak isteyeceksiniz. Çocuklarınızla ve flörtlerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çok istemeseniz de daha görünür olacaksınız. Sahnede olmaya alışmanız gerekebilir. Yaratıcılık gerektiren alanlarda başarılı olabileceğiniz bir süreç olabilir. Kendinizi açıkça ifade etmekten keyif alacaksınız. Güneşinize gölge olmalarına izin vermemelisiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.