KOVA (Eylül 2023 Aylık Burç Yorumları)

30 Ağustos 2023

KOVA (Eylül 2023 Aylık Burç Yorumları)

Bu dönem ortaklaşa gelirleriniz, borç ve alacak gibi konularınıza bakış açınız değişebilir. Yeni düzenlemeler yaparak maddi olarak rahatlama sağlayabilirsiniz. Kendinizle ilgili değişimler yaşayabilir, sizi üzen konuları ve insanları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. İç dünyanızı rahatlatacak, kendinize hizmet edeceksiniz. Ani taşınmalar, ev alıp satmak gibi konular hayatınızda radikal değişimlere neden olabilir. Aile içinde yeni karalar alabilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizde olabilecek sürpriz gelişmeler sizi de etkileyebilir. İletişimin önemli olduğu bir süreçten geçiyor olacaksınız. Kendinizi doğru ifade ettiğiniz sürece yeni fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Kazancınızı arttıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir işe başlamak istiyorsanız sıkı çalışmanız gerekebilir. Eğitimle ilgili yarım kalan süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz. Trafikte sakin kalmaya özen göstermelisiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.