KOVA (Ekim 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Eylül 2023

KOVA (Ekim 2023 Aylık Burç Yorumları)

Yurtdışı bağlantılı işlerinizle ilgili yeni projeler gündeme gelebilir.  Medya alanında çalışmalarınız varsa sizi ilerletecek işler teklif edilebilir. Daha geniş kitlelere projelerinizi tanıtmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Tanınan biri olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Yeni maceralara atılabilir, çokça seyahat edebilirsiniz.  Aniden karşınıza çıkabilecek fırsatları değerlendirmeye çalışın. Evinizle ilgili yapmak istediğiniz işleri tamamlayacaksınız. Tadilat, taşınma gibi konularınız netlik kazanacak. Ebeveynlerinize ilgilenebilirsiniz. Duygusallaşabilirsiniz, bilinçaltınız ortaya çıkabilir. Kötü etkilerde kurtulmak için fırsat olabilir. Gayrimenkul alım satım işleriniz varsa sonuçlanabilir. Ailenizle ilgili geçmiş konular sebepli hassas olacaksınız.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.