Kova Burcunda Dolunay

11 Ağustos 2022

Kova Burcunda Dolunay

Selamlar canım arkadaşlarım,?
?12 Ağustos 2022 tarihinde saat 04:35’de Kova burcunun 19 derecesinde dolunay meydana gelecek.
?Dolunay bildiğiniz gibi Ay ve Güneş’in karşıt açı oluşturmasıyla gerçekleşir. Yani dişil ve eril, bilinçaltı ve bilinçli davranışlar, duygular ve mantık karşı karşıya gelir. Dolayısıyla burada aslında bir karşıtlık, bir mücadele ve bir çatışma söz konusudur. Fakat dolunayda bildiğiniz gibi Ay tamamen ortaya çıktığı için yapılan olayların ortaya çıkması, gizli saklı bir şeyin kalmaması anlamına da gelir.
?Bu Dolunay Kova burcunun 19. Derecesinde olacağı için özellikle bu derecelerde (+/- 5 Derece) bir gezegeniniz varsa daha fazla etkisi altına girebilirsiniz. Bu Dolunay ile bitirmek istediğiniz ama bitirmeye cesaretiniz olmadığı ne varsa bunu görecek ve artık nihayete erdireceksiniz. Bunu yapamayanlar dış etkiler ile mecbur kaldıklarını görecekler.
?Ayrıca İkizler, Terazi ve Kova burçları tamamlanmalar yaşayıp farklı konulara geçerken; Boğa, Aslan ve Akrep burçları kontrollerini sağlamakta güçlük yaşayabilirler.
?Astrolojide Kova Burcu kolektif bir burç olduğu için kitlesel konularla ve önlenemez doğa olaylarıyla ilgilidir. Aynı zamanda gruplar, kalabalıklar, sosyal çevre, teknoloji, havacılık, uçaklar, gelecek planları, kitlesel iletişim, isyanlar, insan hakları, hümanizm ile bağlantılıdır. Grupların çok aktif olacağı, isyanların ve karşı çıkmaların gündemimizde yer alacağı bir dolunay deneyimleyeceğiz.
?Dolunayın dispozitörü Satürn, Dolunay derecesiyle kavuşumda olduğu için özellikle devlet, kurumlar ve köklü şirketler daha fazla göze çarpacak ve bu konularla ilgili olarak insanların isyanı, olan olayların daha fazla gündeme dökülmesi, yönetici pozisyondaki insanların görev değişikliği, özellikle de görevini suiistimal eden kişilerin görevden alınmaları da söz konusu olacak. Özellikle de Uranüs karesi bir anda her şeyin ortaya çıkabileceğini göstermektedir. Partiler arasında ayrışmalar, istifalar söz konusu olabilir. Kadın ve çocuk hakları için halkın isyanı gündeme gelebilir.
?Yıl genelinde en çok çekindiğim ay olan Ağustos ayında özellikle doğal afetler konusu çok dikkat çekiyor. Ancak doğal afet değil ekonomi sebepli halk isyanlarını da bu dolunay sonrasında görme riskimiz var. Bir de askeri hareketliliğe dikkat edilmesi gereken zamanlardayız.
?Bireysel bazda bazı arkadaşlıklarımız sonlanabileceği gibi sosyal çevremizde değişimler yaşayabilir, sosyal alanlarda kendimizi daha fazla gösterme şansı yakalayabiliriz.
?Organizasyonlar, konserler, partiler, haberler, sosyal medya oldukça fazla gündemimizde olacak.
Umarım hakkımızda hayırlısı olur.
Sevgilerimle
Tuğba Karadayı

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi #dolunay #kovadolunayı #kova

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.