Kova Burcu(28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mart 2022

Kova Burcu(28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

KOVA

Haftanın ilk günü sorumluluk aldığınız konularda önemli, keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dış görünüşünüzde kalıcı bir değişiklik yapabilirsiniz. Salı günü kariyerinizde önemli kadersel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle geçmişte hak ettiğiniz bir terfiyi alabilirsiniz. Cuma günü civarında yakın çevreniz ile ilgili önemli yenilikler yaşayabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Cumartesi günü iletişim kurarken yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Bunlar sizi kırabilir. Pazar günü ise kısa seyahatler gündeminizde olabilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.