Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

18 Ocak 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOVA BURCU

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, haftanın ilk günü siz ve aileniz arasında ani gelişen olaylar söz konusu olabilir. Hayatınızla ilgili ani gelişen olaylar kontrolü kaybetmenize sebep olabilir. Salı günü Güneş Kova burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki 1 aylık süreçte odağınız kendiniz olacak. Kendinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Daha fazla ön plana çıkabilirsiniz. Çarşamba günü civarında ailenizle ilgili ani gündemler oluşabilir. Ev değiştirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu ise kendinizi evinizde huzursuz hissedebilirsiniz. Bunun yanında bazı korkularınızla yüzleşebilir bu sayede kendinizi daha güçlü görebilirsiniz. Pazar günü ise hayatınızda oldukça önemli gündemler oluşabilir, yeni kararlarlar alabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.