Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

8 Haziran 2020

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Geçen hafta gerçekleşen, Ay tutulması ile artık bazı defterler kapanmış olabilir. Bu hafta, parasal konular, maddi kaynaklar, çocuklar, yaratıcılık, keyif verici aktiviteler, flörtler gündeminizde olabilir.

Hafta başında, daha kendi başınıza kaldığınız alanlar ve kişisel motivasyonlarınız gündeminizde olurken, hafta sonundaysa daha hayattan zevk aldığınız konulara yönelebilirsiniz. İçinizdeki çocuğu keşfetmek istercesine eğlenmek, çocuklarla vakit geçirmek, evli değilseniz flört etmek isteyebilirsiniz. Tüm bu konularda maddi kaynaklarınızı iyi değerlendirmeniz gerekebilir. Düşüncesizce, müsrifçe yapılan harcamalardan uzak durmalısınız. Eğlence konusunda, yakın çevre kardeşler, kuzenlerden olumlu destekler alabilirsiniz. Onları eğlendirmek sizin de eğlenmenize vesile olacaktır. Çocuklarla yapacağınız aktivitelerde yine aynı şekilde desteklenebilir. Uzun süredir görüşemediğiniz kuzenleriniz veya kardeşleriniz size şifa olabilir.

Hafta sonunda, parasal konular daha ön plana çıkmaktadır. Maddi getiriler, yatırımlar konusunda sezgilerinize kulak verebilirsiniz. Bu dönem, parasal konularda harekete geçme zamanını işaret edebilir. Bunu gerçekleştirirken de hangi yatırımın veya hangi konunun sizin için yaralı olacağı konusunda hislerinize güvenme zamanıdır.

Kova , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.