Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Aralık 2020

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

Kova Burcu

Sevgili Kovalar ve Yükselen Kovalar, haftaya borçlarınız, paylaşımlı paralarınıza odaklanmış şekilde başlayacaksınız. Hafta ortasında arkadaşlarınızla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaşayacağınız sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu problemler maddi konular sebepli olabilir. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmeler sizin korkularınızı yenmenize sebep olabilir. Cuma günü civarı arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir. Hayallerinizle ilgili bir konuda karar alabilir ve ilk adımı atabilirsiniz. Hafta sonu zihninizi toparlayamama, unutkanlık gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın yalanını yakalayabilirsiniz. Bu sizin özgüveninize zarar verebilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.