Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

6 Temmuz 2020

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, günlük rutin işler, yakın çevre, kardeşler, kuzenler, iletişim, çocuklar, hobiler, maddi kaynaklar gündeminizde olabilir.

Yakın çevre kardeşlerle ilgili gündeminizin yoğun olacağı bir hafta sizleri bekliyor. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ile aileyi ilgilendiren günlük rutin işler konusunda bir fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Bu konularda iletişiminiz biraz agresifleşebilir, dikkatli olun. Fevri çıkışlar, sizi haklıyken haksız duruma düşürebilir.  Günlük rutin işler, hizmet ettiğiniz konularda maddi kaynaklar yönünden kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Bu konularda da fazla hayalci hareket etmeyin. Ayakları daha yere sağlam basan kararlar alın. Dereyi görmeden paçaları sıvamayın. Geleceğini öngördüğünüz her kaynağı muhakkak gelecektir diye düşünmeyin.

İletişimde yara aldığımız konularda dikkatli olmak aşk veya çocuklarla ilişkilerimizde bize uyum ve güzellik katacaktır. Çevremizde fikirleri aktarım tarzında hoşlanmadığımız insanların iletişim tarzı maalesef bir süre sonra bizim iletişim tarzımıza dönüşüyor. Bu nedenle dikkatli olmalıyız.

Bu hafta, Kiron sizin 3. evinizde geri hareket etmeye başlayacak. İletişimde veya yakın çevrenizden sizi yaralayan konuların kök sorununa inmek için ideal bir zaman dilimidir. Özellikle kardeşler, kuzenler ya da komşular anlamda yaralandığınız anlamları değerlendirebilir ya da yakın çevrenizdekilere şifa olabilirsiniz. Eğer bu konularda yara aldığınızı düşünüyorsanız problemin derinine inmek size iyi gelebilir.

11 Temmuz 2020 11:26’da Merkür durağanlaşıyor, 13 Temmuz 11:26’da düz harekete başlıyor. Günlük rutin işlerinizdeki veya sağlık konularında yaşamış olabileceğiniz aksaklıklar artık son buluyor. Her türlü yeni işe rahatlıkla girebilirsiniz.

Aşkla ilgili şanslı döneme girdiniz, birçok hoş paylaşımlar yaşabileceğiniz bir süreçtesiniz. Birçok yeni insanlar veya değerinizi kıymetinizi bilenler kapınızı çalabilir. Bu dönemde tanıştığınız insanlarla iletişim anlamında çok iyi hissedebilir belki de konuşurken zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacak olabilirsiniz.

Özellikle geçen haftalarda mide, göğüs gibi rahatsızlıklarınız olduysa bu konularda çözüme ulaşabilirsiniz. Sağlık konusunda yaşadığınız aksilikler, bu hafta düzeliyor.

 

Kova , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.