Kova Burcu ve Yükselen Kova (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

4 Ekim 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

KOVA

Kova Burcu ve Yükselen Kova, Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Haftanın ilk günü derin düşüncelere dalabilirsiniz. Hayata bakış açınızı ve vizyonunuzu değiştirebilirsiniz. Çarşamba günü yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kendinizi kanıtlamak için kişisel gelişim ile ilgilenebilirsiniz. Perşembe günü itibariyle sosyal çevrenizde daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Arkadaş çevreniz ile birlikte sosyalleşme imkanı bulabilirsiniz. Cuma günü, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Seyahat planı yapabilirsiniz. Cumartesi günü inançlarınız, hayat görüşleriniz üzerine düşünebilirsiniz. Bunları anlatmak isteyebilirsiniz. Pazar günü sosyal medyada sizi sinirlendirecek şeyler görebilirsiniz. Tartışmalara girebilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları, Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.