Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

3 Ocak 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOVA BURCU

Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar, Salı günü civarı korkularınızın üzerine gidebilirsiniz. Bilinçaltı travmalarınızı düşünebilirsiniz. Perşembe günü mücadele ve savaş gezegeni Mars Koç burcundaki transitini bitirip Boğa burcuna geçiyor. Mars Koç burcunda iken daha agresif hissetmiş olabilirsiniz, yeni atılımlar yapmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Önümüzdeki süreçte attığınız adımları kalıcı hale getirmek için çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde eviniz ve ailenizle ilgili daha çok çaba harcamanız gerekebilir. Ev içinde gerginlikler olabilir. Cuma günü ise iletişim gezegeni Merkür Kova burcundaki seyrine başlıyor. Zihniniz bu dönem kendinizde olabilir. Kendi isteklerinizi düşünebilirsiniz. Aynı gün aşk ve değerlerimizi anlatan Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Bu dönemde biraz daha içinize dönebilirsiniz. Platonik veya gizli ilişkilere çekilebilirsiniz. Günün devamında maddi kaynaklarınızı iyileştirmek için adımlar atabilirsiniz. Burada önemli olan sizin irade göstermeniz, hayalleriniz için küçük de olsa adımlar atmanız. Hafta sonu ailenizle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi daha agresif hissedebilirsiniz. İç dünyanızda bazı şeyleri çözebilirsiniz. Evinizde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Haftanın son günü iletişiminiz biraz durulabilir. Kendi hayatınızla ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.