Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

30 Kasım 2020

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOVA BURCU

Selamlar sevgili Kovalar ve Yükselen Kovalar, haftaya İkizler burcunda gerçekleşen Ay Tutulmasıyla başlıyoruz. Sizin aşk, çocuklar, hobiler ile ilgili alanda gerçekleşen tutulmada bu konularla ilgili tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız ve aşk hayatınızla ilgili güzel sonuçlanmalar yaşanabilir. İletişim gezegenimiz Merkür bu hafta Yay burcuna geçiyor. Zihniniz önümüzdeki haftalarda daha çok arkadaşlıklar, sosyal çevre, umutlar, istekler gibi konularda olabilir. Hafta sonu arkadaşlıklarınızla ilgili problemleriniz çözülebilir. Pazar günü kariyerden beklediğiniz maddi gelire kavuşabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.