Kova Burcu ve Yükselen Kova (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

28 Kasım 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Hafta başında sosyal çevreniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile önemli konuşmalar yapıp, kararlar verebilirsiniz. Aynı gün maaşınıza zam alabilirsiniz. İkramiye, ekstra maaş alabilirsiniz. Salı günü sosyal çevrenizde sevildiğinizi görebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile bağınızı göreceksiniz. Çarşamba günü maddi açıdan sizi mutlu edecek güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü civarında sosyal çevrenizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir arkadaş ortamına girebilirsiniz. Kendinize yeni gelecek planları kurabilir ve bunlar için emek harcamaya başlayabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.