Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

29 Haziran 2020

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, manevi konular, sezgileriniz, rüyalarınız, sağlık, günlük rutin işler, aile, kökler, ev gibi konular gündeminizde olabilir.

Bilinçaltınız, sezgileriniz kaynaklı uzun süredir bir değişim dönüşüm geçiriyorsunuz. Bu ruhsal farkındalık ve değişim sürecinde artık bazı konular netlik kazanıyor. Ancak bu konular bir süre daha devam edecektir. Bu zorlanmayı ruhsal problemleri büyütmek yerine şifalanmayı ve bilinçaltı sorunların çözümü şeklinde değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Satürn’ün Retro hareketi ile tekrar Oğlak burcuna geri dönüşü bizi yine sorumluluklarımızla sınayacaktır. Daha önceden çözdüğümüzü düşündüğümüz ruhsal sıkıntılarımız tekrar gün yüzüne çıkabilir. Bu durumun geçici olduğunu hatırlayın ve farkındalığınızı olabildiğince yüksek tutmaya çalışın.

Sağlık konularında, çalışma ortamınızda yeni fikirler gündemde olabilir. Sağlık probleminiz varsa yeni tedavi yöntemleri size iyi gelebilir. Veya çalışma ortamınızla ilgili beyin fırtınası yapıp, oldukça aktif olabileceğiniz bir süreç sizleri bekliyor. Bu konularda ailenizden de ani beklenmedik destekler alabilirsiniz.

Çalışma ortamınızdaki yenilikler aşk hayatınıza da yansıyacaktır. İş ortamından fikir alış verişi yaptığınız biri ile farklı bir sürece girebilirsiniz. İletişiminizin yoğun olduğu keyifli bir sohbet edeceğiniz biri hayatınıza girebilir. Evli iseniz eşinizle iletişiminizin ve sosyalleşmenizin yoğun olduğu bir sürece girebilirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

Sağlık anlamında bu hafta mide problemlerine dikkat edin. Gastrit, reflü gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Beslenme şeklinize ve yediklerinize dikkat edin annem.

 

Kova , , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.