Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

27 Aralık 2020

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOVA BURCU

Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar,  öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Önümüzdeki sene size hayatta istediklerinizi getirsin. Haftanın ilk günü korkularınızı, içinize attığınız sorunları aileniz ile paylaşıp aşabilirsiniz. Hafta ortasında arkadaşlarınızla krizler yaşayabilirsiniz. Bu krizler kendinizi değersiz hissetmenize sebep olabilir. Aynı gün yılın son dolunayı da yaşanacak. Yengeç burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan 8 derece yakınlarında Koç, Yengeç Terazi veya Oğlak burcunda gezegenleriniz varsa daha çok etkilenirsiniz. Bu dolunay sizlerin iş ortamı, sağlık, rutinler alanında gerçekleşecek. Bu konularla ilgili netleşmeler, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir sorun gün yüzüne çıkıp, tedavi sürecine başlayabilirsiniz. Yeni yılın ilk günü ise korkularınızın üzerine giderek kendi değerinizi bulabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.