Kova Burcu ve Yükselen Kova (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

27 Eylül 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

KOVA

Kova Burcu, Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Haftanın başından itibaren uzaklardaki tanıdıklarınız ile iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Bilginizi ve yeterliliğinizi sık sık sorgulayabilirsiniz. Seyahat planlarınızda ertelenmeler olabilir. Çarşamba günü kariyerinizde beklediğiniz takdiri görebilirsiniz. Özellikle patronlarınız sonunda sizi fark edebilir. Perşembe günü yeni bir eğitime başlama kararı alabilirsiniz. Eğitim ile ilgili kalıcı bir başarı elde edebilirsiniz. Cuma günü çalışmayı çok abartabilirsiniz. Bu kadar çalışmak sizi yorup, bağışıklığınızı düşürebilir. Aynı gün, inançlarınızı ve hayata bakış açınızı sorgulayabilirsiniz. Cumartesi günü kariyerinizde bu zamana kadar fark etmediğiniz destekleri fark edebilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları, Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.