Kova Burcu ve Yükselen Kova (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

26 Ekim 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

KOVA

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Haftaya aşk hayatınıza odaklı başlıyorsunuz. Tatlı bir günaydın mesajı ile gözünüzü açabilirsiniz ? Çarşamba günü civarında sosyal çevrenizde söylenen yalanları duyabilirsiniz. Arkanızda konuşan, size gizli düşmanlık yapan arkadaşlarınızı öğrenerek hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Perşembe günü hayallerinize adım adım yaklaştığınızı fark edebilirsiniz. Amaçlarınız sizi hayallerinize götürebilir. Cumartesi günü patronlarınız tarafından kısıtlanabilirsiniz. Kariyerinizdeki sorumluluklar sizi yıpratabilir. Aynı gün itibariyle kariyerinizde yükselmek için çabalayacaksınız. Daha fazla toplum önünde yer almanız gerekebilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.