Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

24 Ocak 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOVA BURCU

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, haftanın ilk günü, sağlığınızda yaşadığınız bazı sorunlar çözülebilir. Salı günü ailenizden kaynaklı bazı problemler canınızı sıkabilir. Bu hafta biraz gergin ve fevri davranabilirsiniz. Perşembe günü ise yılın ilk Dolunayı yaşanacak. Aslan burcunun 9 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan bu derece yakınlarında yerleşiminiz var ise daha fazla etkilenebilirsiniz. Partneriniz veya evliliğiniz ile ilgili netleşmeler yaşanabilir. Evliliğinizde bazı sorunlar daha görünür olabilir. Aynı gün bazı korkularınızın üzerine giderek onları dönüştürebilirsiniz. Cuma günü ise oldukça şanslı etkiler var. Genel olarak daha şanslı olduğunuz bir dönem. Pazar günü ise yılın ilk Merkür Retrosu başlıyor, kendinizi anlaşılmıyor gibi hissedebilirsiniz. Bu süreçte dış görünüşünüz ile ilgili müdahalelerde problemler yaşayabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.