Kova Burcu ve Yükselen Kova (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

21 Kasım 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Hafta başından itibaren sosyalleştiğiniz bir sürece giriyorsunuz. Arkadaşlarınıza ve onlar ile olan paylaşımlarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletmek isteyebilirsiniz. Kendinizi çok daha sosyal hissedebilirsiniz. Ayrıca arkadaş ortamınızda size verilen önem de artacaktır. Çarşamba günü itibariyle gelecek planlarınız ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Bol bol sosyalleşeceğiniz bir dönemdesiniz bunun tadını çıkarın 🙂 Cumartesi günü yakın çevreniz ile aranızdaki sorunları çözebilirsiniz. Özellikle sizin sorumluluklarınızı almamanız ile ilgili sorunlar artık çözülecektir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.