Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

21 Haziran 2020

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, parasal konular, maddi kaynaklar, çocuklar, yaratıcılık, keyif verici aktiviteler, flörtler, iletişim, kardeşler,yakın çevre gündeminizde olabilir.

Neptün’ün retro hareketinden dolayı maddi kaynaklar yönünden önününüzü göremediğiniz, kafa  karışıklığı yaşayabileceğiniz bir süreç sizleri bekliyor.  Maddi gelirler ve giderler konusunda aldanmalara veya aldatılmalar karşı dikkatli olun. Bu konularda güvendiğiniz birine danışmayı ihmal etmeyin.

Venüs, 24 Haziran 2020 saat: 09:48’de durağan hale geliyor, 26 Haziran 2020 09:48’de Venüs düz harekete geçiyor. Hayattan artık daha çok zevk alacağınız bir süreç sizleri bekliyor. Uzun süredir ertelediğiniz hobilerinize yeniden başlayabilirsiniz. veya çocuklarınızla daha eğlenceli ve verimli vakit geçireceğiniz bir dönem sizleri bekliyor.

Mars’ın Koç burcuna geçişi ile yakın çevre, iletişim, kardeşler, kuzenler konularında bir hareketlenme yaşayacaksınız. İletişim konusunda, yeni bir çok projenin gündeminizde olacağı bir süreç sizleri bekliyor. Bu süreç belki sorumluluklarınızı da arttırabilir ancak her türlü yazılı ve sözlü iletişimde yenilikler sizi beklemektedir. Tüm enerjiyi bol bol iletişime geçerek fırsatlara çevirebilirsiniz.  Nerede hareket orada bereket mantığı ile çalışmanız gereken bir sürece işaret ediyor.

Sağlık ile ilgili bir sıkıntı gözükmemekle birlikte, geçmişten bir hastalığınız nüksedebilir ancak merak etmeyin büyük bir probleme neden olmayacak.

Aşk, evlilik gibi konularda partnerin kaynakları ve nasıl harcandığı konusu gündeminizde olabilir.

 

Kova , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.