Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

21 Aralık 2020

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOVA BURCU

Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar, haftaya Jüpiter ve Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşum hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Etki aldığınız alanda hayatınızda yeni yapılanmalar söz konusu olacak. Bu kavuşumdan en çok sizler etkileneceksiniz. Sizin kendinizle ilgili alanda gerçekleşecek. Hayatınızın dönüm noktası olabilecek kararlar alabilirsiniz. Kendi kimliğinizi yapılandırabilirsiniz. Aynı gün Güneş burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiyor. Önümüzdeki 1 aylık dönemde odağınız bilinç altı, korkular, rüyalarda olacak. İçinize döneceğiniz bir dönem olabilir. Korkularınız, travmalarınızla yüzleşebilirsiniz. Merkür de Oğlak burcundaki seyrine başlıyor. İç sesinizi dinleyebilir, anlamlı rüyalar görebilirsiniz. Hafta ortasında yakın çevrenizle ilgili çatışmalar yaşayabilirsiniz. Perşembe iletişiminizde yaşayacağınız sıkıntılar yüzünden kırılabilirsiniz. Sizde söylediklerinize dikkat edin, başkalarını kırmayın. Özellikle iç dünyanızdaki problemleri çevrenize anlatamadığınız için sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Cuma günü ailenizden destek görebilirsiniz ve onlarla iletişim kurmak sizi rahatlatabilir. Hafta sonu korkularınızı, içinize attığınız konuları düşünüp iç sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.