Kova Burcu ve Yükselen Kova (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

18 Ekim 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Kova Burcu ve Yükselen Kova

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Haftaya maddi konular ile ilgilenerek başlıyorsunuz. Para hesabı yaptığınız bir sabah olabilir. Salı günü itibariyle uzaklardaki kişiler ile yaşadığınız iletişim sorunları artık sonlanıyor. Ticaret ile uğraşıyorsanız işleriniz sekteye uğramış olabilir, artık bu enerjinin bittiğini göreceksiniz. Ayrıca, şansınızın açıldığı bir sürece giriyorsunuz. Kendinizi çok daha şanslı hissedeceksiniz. Aynı gün, güzel bir seyahat planı yapabilirsiniz. Hatta spontane bir şekilde tatile çıkabilirsiniz. Yeni bir eğitim almak isteyebilir ve bunun için harekete geçebilirsiniz. Çarşamba günü yakın çevreniz ile ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Kardeşinizin hayatında oluşacak durumlar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Cuma günü inançlarınızı sorgulayabilirsiniz. Bazı korkularınızın sizi zor duruma soktuğunu fark edebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle odağınız kariyerinize kayıyor. Bu süreçte işkolik hale gelebilirsiniz. İş ile yatıp iş ile kalkabilirsiniz ? Kova Burcu ve Yükselen Kova

Haftalık Burç Yorumları, Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.