Kova Burcu ve Yükselen Kova (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

15 Kasım 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Hafta başında çalışmayı abartabilirsiniz 🙂 Kariyerinizde kendinizi daha fazla göstermek için çabalayabilirsiniz. Çarşamba günü bazı korkularınızın üzerine gidebilir ve ruh sağlığınızı güçlendirebilirsiniz. Bu süreçte ev ve iş arasında dengeyi korumanız zor olabilir. Özellikle işlerinizin yoğunluğu ailenizde agresyona sebep olabilir. Cuma günü civarı ailenizde önemli gündemler olabilir. Ailenizin sağlığı ile ilgilenmeniz gerekebilir. Evinizde sıkıntı yaşıyorsanız taşınma kararı alabilirsiniz. Özellikle bu süreçte iç güdüleriniz size yön gösterebilir. Pazar günü patronlarınız ile aranızda gerginlikler yaşanabilir. Bazı söylemleriniz onlara abartılı gelebilir. Aynı gün  sağlığınız ile ilgili bazı sorunları çözebilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.