Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

15 Haziran 2020

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Önemli gökyüzü olaylarının olduğu yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Bu haftanın en önemli olayı 17 Haziranda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi ve 21 Haziranda gerçekleşecek Güneş tutulması olacak. Bu hafta iç dünyanız, maddi kaynaklar, sağlık, hizmet sektörü, verimlilik, günlük rutin işler, yanınızda çalışan insanlar ve sorumluluklarınız gibi konular sizin hayatınızda daha önem kazanıyor olabilir.

 

Merkür, 17 Haziran 07:58’de durağan hale geliyor ve 19 Haziran 07:58’de Retro hareketine başlayacak ve 13 Temmuza kadar bu süreç devam edecek. Siz Merkür gerilemesini hizmet verdiğiniz alanlar, günlük rutin işleriniz, sağlığınız gibi konularda yaşayacaksınız. Çalışma ortamınızda iletişim kazalarına dikkat edin. Verilerinizin kaybolmasına karşı dikkatli olun, verilerinizi yedekleyin. Hastane işiniz varsa yanlış evrak işlerine karşı dikkatli olun. Yanınızda çalışan insanlarla iletişiminize dikkat edin.

İç huzurunuzu bozan bir konuda veya manevi konularda uzun süredir zihninizi yoran bir gündeminiz olabilir. Bu konularda belki muhtaç insanlara maddi yardımda bulunabilirsiniz. Gerçekten ihtiyaç sahibi insanları bulmanız belki sizi huzura erdirecektir. Veya tam tersi maddi kaynaklarınızdaki sıkıntı sizi üzüyordur, bunlar için yeni bir çıkış yolu bulacaksınız. Bu zor süreçte yardımlaşmak ve yaratana teslim olmak bize iyi gelecektir.

Kendinizi değerli hissetmek için harekete geçebilirsiniz.

Aşkla ilgili konularda eski sevgililer gündeme gelebilir, bu kişiler bir anda sokakta karşınıza da çıkabilir.

Sağlıkla ilgili konularda eski hastalıklar nüksedebilir.

21 Haziran’da gerçekleşecek, Güneş tutulması, sağlık, çalışma ortamı, günlük rutin işleriniz gibi konularda yeni başlangıçlara işaret ediyor. Yeni bir işe başlayabilirsiniz veya çalışma ortamınızda yenilikler söz konusu olabilir. Sağlığınızla ilgili yeni bir tedaviye başlayabilirsiniz. Çalışma ortamınız değişebilir, terfiler gelebilir, ekibiniz büyüyebilir, yanınızda çalışan insanlarda değişimler yenilikler olabilir. Evcil hayvan sahiplenebilirsiniz.

 

Kova , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.