Kova Burcu ve Yükselen Kova (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

13 Aralık 2020

Kova Burcu ve Yükselen Kova (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar ve Yükselen Kovalar, oldukça hareketli bir haftaya giriyoruz. Çoğumuzun hayatında önemli etkilerin başladığı bir döneme başlıyoruz. Haftanın ilk günü Türkiye saatiyle 19:16’da Yay Burcunun 23 derecesinde Merküryen bir Tam Güneş Tutulması deneyimleyeceğiz. Oldukça önemli etkiler barındıran bu tutulmanın etkilerini yaklaşık 6 ay kadar hissedeceğiz.

Sizlerin arkadaşlıklar, hayaller, hedefler, alanında gerçekleşecek bu tutulma bu konularla ilgili hayatınızda yeni başlangıçları tetikleyebilir. Bu alanlarda kadersel değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni bir dostluk başlayabilir, arkadaş ortamınızda değişimler olabilir. İçinde bulunduğunuz bir sendika veya topluluk varsa daha fazla aktifleşebilirsiniz. Böyle bir kuruluş içinde değilseniz içine girebilirsiniz. Hayalleriniz, hedeflerinizle ilgili değişimler söz konusu olabilir. Hafta başında kariyerinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir, bu gelişmeler sizin bazı korkularınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Salı günü civarı arkadaşlarınızla iletişiminizin arttığı bir dönem olabilir. Arkadaş ortamınızda öne çıkabilirsiniz.  Önceki gün gerçekleşen Tutulmanın etkilerini hayatınızda hissetmeye başlayabilir, bu konularla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili destekler bulabilirsiniz. Bu destekleri otorite bir figürden alabilirsiniz. Yalnız bu olumlu gelişmeler için sizin de harekete geçmeniz ve irade kullanmanız gerekli, durduğum yerde çözümler beni bulsun deme lüksünüz bulunmuyor. Salı günü aşk ve sevgi gezegenimiz Venüs Yay Burcuna geçiyor. Bir süredir sevgi ve aşk konularında krizlere çekilmiş, aşkı daha derin hissetmek istemiş belki biraz daha karanlık yönünü görmüş olabilirsiniz. Bu etki yerini aşkta daha keyifli zamanlara bırakıyor. Arkadaşlarınızın tanıştırdığı biriyle keyifli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bir arkadaşınızla dostluğunuz aşka dönüşebilir. Salı günü kazalara, belalara dikkat etmenizde fayda var.  Perşembe günü Satürn uzun zamandır seyahat ettiği Oğlak burcundan çıkıp sizin burcunuz olan Kova burcuna geçiyor. Satürn Oğlak transitinin bitmesi ile bilinçaltınızda yatan problemler, korkularınız, kimseyle paylaşamadığınız konularla ilgili sorunların sonu gelmiş olabilir. Bu süreçte üstünüze düşeni yaptıysanız, sorumluluklarınızı üstlendiyseniz Satürn ödülünü verir. Bu dönemden ruhsal olarak güçlenmiş şekilde çıkabilirsiniz. Sizin de içinde bulunduğunuz Sabit Burçlar için dönüştürücü zamanların başlangıcına geldik. Bu dönemden en çok siz etkilenebilirsiniz.

Önümüzdeki 2.5 yıllık süreçte kendinizle ilgili büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Sağlık problemlerine dikkat etmeniz gereken bir süreç olabilir. Cumartesi günü ise şans ve talih gezegenimiz yaklaşık 1 sene kalacağı Kova Burcuna geçiyor. Hayat size yeteneklerinizi keşfetmenizle, kendinize olan inancınızla ilgili şanslar veriyor. Pazar günü Merkür Güneşin kalbinde. Bu gün dua etmek, dilekler dilemek için güzeldir. Aklınızdan geçirdiklerinize dikkat edin, gerçek olabilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.