Kova Burcu ve Yükselen Kova (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

12 Aralık 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Hafta başında sosyal kelebek olduğunuz bir sürece giriyorsunuz. Arkadaş ortamlarında gezmekten yorgun düşebilirsiniz. Bu süreçte bazı arkadaşlarınız ile aranız gerilebilir, kavgalar yaşanabilir. Aynı gün itibariyle rüyalarınız yoluyla bazı farkındalıklara varabilirsiniz. Anlatarak, konuşarak kendinizi şifalandırabilirsiniz. Cumartesi günü civarında süregelen bir rahatsızlığınız ile ilgili canınız sıkılabilir. Kaygılarınızdan kurtulmak sizin için zor olabilir. Pazar günü kardeşleriniz veya kuzenleriniz ile aranızda iletişim krizleri yaşanabilir. Kalbinizi kıracak şeyler söyleyebilirler. Aynı gün civarında aşk hayatınız ile ilgili önemli gündemler yaşayabilirsiniz. Bazı flörtlerinizi sonlandırabilir. Bazı flörtlerde ise ciddi ilişki çanları çalabilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.