Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

10 Ocak 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOVA BURCU

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, hafta başında aklınıza yeni fikirler gelebilir, vizyonunuz genişleyebilir. Kendiniz ile ilgili keyifli kararlar alabilirsiniz. İletişiminiz hızlanabilir ve kendinizi daha popüler hissedebilirsiniz. Yakın çevreniz ile iletişiminiz düzelebilir. Salı günü aileniz ile restleşebilirsiniz. Eviniz ile ilgili ani krizler yaşanabilir. Çarşamba günü yılın ilk yeni ayı meydana geliyor. Plütonik Yeni Ay Oğlak burcunun 23 derecesinde meydana gelecek. Bu derece yakınlarında gezegeniniz var ise daha çok etki alacaksınız. Son 3 yıldır uğraştığınız konularla ilgili bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Sizlerin korkular, rüyalar, kontrol dışı alanlarında olacak. Bu konularla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Meydana gelen olayları kontrol edemeyebilirsiniz. Kendi içinize dönmek ve kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Aile içinde kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Özgürlüğünüzü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Perşembe günü civarında korkularınız ile ilgili farkındalıklar yaşayarak bilinçlenebilirsiniz. Günün devamında Güneş ve Plüton kavuşumu kesinleşiyor. Bu haftanın kalanında da etkisini gösterecek. Önceki gün gerçekleşen Yeni Ay’ın etkilerini hayatınızda kesin şekilde hissedebilirsiniz. Odağınız iç dünyanız ve korkularınızda.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.