Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

31 Mayıs 2020

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Çocuklar, hayattan zevke aldığımız konular, hobilerimiz, arkadaşlar, sosyal çevremiz, sağlık, maddi kaynaklar gibi konuların gündemde olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

Bu haftanın en önemli olaylarından biri 5 Haziran’da gerçekleşecek Ay tutulması olacak, arkadaşlıklarınızın sizi yansıtmadığını düşünüp onlarla olan ilişkinizde sonlanmalar yaşayabilirsiniz veya dahil olduğunuz sosyal gruplarda yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Bu süreç dostluklar ve büyük hayalleriniz konusunda dönüm noktalarını barındırmaktadır.

Çocukları veya hayatta bizi mutlu eden konularla ilgili konuları ilgili maddi kaynaklar olarak sizi zorlayan bir zamanı işaret eder. Gerçekleştirmek istediklerimize bir süre ara vermek zorunda hissedebiliriz. Ancak engeller bizi yıldırmamalı, bir şeyleri eğer çok istiyorsak bunlara er ya da geç mutlaka ulaşacağız. Bazen zaman tüm sorunların çözümü için yeterlidir. Bu süreçte sabır en büyük sınavımız olabilir.

Sağlık veya iş ortamımızı etkileyecek ani beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz. Bu etki ailemiz, köklerimizden veya evimizden kaynaklanabilir. Belki uzun süredir taşınmak istiyoruzdur buna engel olan bir işimiz vardır.  Bu süreç çözüme kavuşabilir. Belki de olduğumuz problemlerinin dermanı ailemizdir. Bu konu her neyse hayat şartları ile gerçekleştirmek istediğimiz konular bizi yorabilir. Ancak şunu unutmamalıyız ki başkalarına şifa sağlamak aslında bizi de iyileştiriyordur.

Kova , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.