Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

31 Ocak 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

KOVA BURCU

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, haftanın ilk günü sevgi ve değerleri anlatan Venüs 25 Şubat’a kadar Kova burcundaki seyrine başlıyor. Bu dönemde özgürlük arayışı artabilir. Kendinizi daha güzel ve özel hissedebilirsiniz. Aşk hayatınız canlanabilir. Aynı gün ailenizle çatışabilirsiniz. Daha gergin ve sinirli olabilirsiniz. Hafta sonu ise ilişkilerle ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinin sorumlulukları ve özgürlük arasında kalabilirsiniz. Kendinizle ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Kendinize olan sevginizi sorgulayabilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade etmek için adım atabilirsiniz. Pazar günü ise ilişkilerde ani durumlar gelişebilir. Ailenizde gerginlikler sebebiyle daha sinirli olup onları kırabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.