Kova Burcu ve Yükselen Kova (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

7 Kasım 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Kova

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Haftaya içinize dönük başlıyorsunuz. Uykunuzu almakta zorlanabilirsiniz ?  Çarşamba günü kariyeriniz ile ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kendinizi öne çıkarmak isteyebilirsiniz fakat patronlarınız tarafından engellenebilirsiniz. Kariyerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz.  Perşembe günü partnerinizin ailesi ile sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu hafta genel olarak sizden büyük kişiler ile sürtüşmelere açık olacaksınız. Cuma günü maddi olarak rahatlayabilirsiniz. Beklediğiniz bir para elinize geçebilir. Cumartesi günü aile ve iş arasında dengeyi bulmanız zor olabilir. Ailenize vakit ayırmanız gerekirken çalışmanız onların tepkisini çekebilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.