Kova Burcu ve Yükselen Kova (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

5 Aralık 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Hafta başında kariyerinizde güçlenebilirsiniz. İş yaşamınızda güçlü bağlantılar kurabilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızın yalanlarını yakalayabilirsiniz. Bu yalanlar sizi değersiz hissettirebilir. Çarşamba günü kendinizi çalışmaya vurabilirsiniz. Çok fazla çalışabilirsiniz. Cumartesi günü ruhsal krizler yaşayabilirsiniz. Kendinizi tükenmiş hissedebilirsiniz. Aynı gün sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz. Onlar sizi iyi hissettirmeye çalışabilir. Pazar günü maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Para ile ilgili konularda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.