Kova Burcu ve Yükselen Kova (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

1 Kasım 2021

Kova Burcu ve Yükselen Kova (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

KOVA

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Haftanın ilk günü yeni bir eğitim fırsatı bulabilirsiniz. Özellikle bu fırsat yurtdışı bağlantılı olabilir. Yurtdışına taşınmayı düşünüyorsanız çok güzel fırsatlar bulabilirsiniz. Salı günü bazı korkularınız yüzünden kendinizi geriye çektiğinizi fark edebilirsiniz. Travmalarınızın üstüne gitmek için mücadele edebilirsiniz. Perşembe günü civarında kariyerinizde yenilikler yapabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Cuma günü aile içinde şok edici gelişmeler yaşanabilir. Aile ilişkilerinde gerginlikler yaşanabilir. Aynı gün itibariyle ilişkilerinizi daha geri planda yaşamak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızı gizlemek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle aklınız fikriniz işinizde olacak. Yeni projeler üretmek için zihninizi yorabilirsiniz. Aynı gün kariyerinizde korunduğunuzu, hiç ummadığınız kişilerce desteklendiğinizi hissedebilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.