Kova Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

30 Haziran 2022

Kova Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay içinize kapanarak sakin bir ay geçirmek istemeyebilirsiniz. Bazı gizli düşmanlıklar veya küslükler canınızı sıkabilir. Bu süreci en iyi şekilde atlatmak istiyorsanız yaptığınız işe ve kariyerinize odaklanmanızı tavsiye ederim. Kariyer hayatınızda kendinizi ortaya koyarak bazı ortaklıklar içine girebilirsiniz. Yeni başlangıçlar ve ilişkiler sayesinde yaptığınız işten keyif alarak kalıcı başarılara imza atabilirsiniz. Evinizle ilgili taşınma gibi gelişmeler olabilir. Ani bir şekilde ev alabilirsiniz, çok daha uygun bir eve geçebilirsiniz veya hiç beklemediğiniz bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bu süreci iyi değerlendirmeli, ailenizi düşünmelisiniz. Her zaman karşınıza çıkmayacak fırsatlar için doğru adımı atmaya özen göstermelisiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.