Kova Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2021

Kova Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Kova

Yeni Ay size şifa ve ruhsal dinginlik getirecek. Özellikle eskiden arkadaşlarınız olan kadınlardan destek alabilirsiniz. Ocak ayının ortalarından itibaren sosyal çevrenizden destek görerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Dolunay sizin iş ortamınız günlük rutinlerle alakalı odanız için istediği için bu konularla alakalı aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. İş arıyorsanız iş bulmak için harika bir zamandasınız. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber daha çok arka planda mücadele verecek ve tam olarak kendi gücünüzü göstermekte zorluk çekebilirsiniz ancak bu süreç geride kalan konuları halletmek adına oldukça destekleyicidir. Herhangi bir sağlık probleminiz varsa bu ay şifalanabileceksiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.