Kova Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Nisan 2022

Kova Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

Kova

Ay başında kardeşlerinizin hayatında önemli yenilikler yaşanabilir. Yeni bir araç almayı düşünebilirsiniz. 5 Nisan’dan itibaren kazançlarınız artabilir, bereketlenebilir. 11 Nisan’dan itibaren ise aileniz ile sağlıklı iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. 15 Nisan itibariyle yatırımlar yapabilir, para ile oynayabilirsiniz. 16 Nisan’da yurtdışı gündeminiz oluşabilir. Seyahat planı yapabilirsiniz. 20 Nisan’dan itibaren evinizde daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Aileniz ile vakit geçirmek daha önemli olabilir. 30 Nisan’dan itibaren daha çok flört edebilirsiniz. Bol bol flört edebilirsiniz. Ay sonunda taşınma kararı alabilirsiniz. Aile kurma gündeminiz de olabilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.