Kova Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mayıs 2022

Kova Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

Kova

Bu ay başından itibaren yakın çevreniz vasıtası ile biri ile tanışabilirsiniz. Ayın 11’inden itibaren kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Katılmak istediğiniz sertifika programlarına, eğitimlere katılabilirsiniz. Aynı günden itibaren 20 günlük süreçte ise flörtlerinizde iletişim sorunları yaşanabilir. İlk adımı atmak için pek de doğru zamanlar değil. 15 Mayıs civarında kariyerinizde önemli gelişmeler yaşanabilir. Beklediğiniz terfiyi sonunda alabilirsiniz. 21 Mayıs itibariyle aşk hayatınıza odaklanabilirsiniz. Çocuğunuz var ise onunla ilgilenebilirsiniz. 25 Mayıs’tan sonra kendinizi ifade etmek için daha fazla efor harcayabilirsiniz. Ayrıca trafiğe ekstra dikkat etmelisiniz. Ay sonu ise evinizde tadilat yapabilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.