Kova Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mart 2022

Kova Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Kovalar;
Ayın başında gerçekleşecek Yeniayın etkisi ile birlikte maddi konularınızda yenilikler ve şifalanmalar söz konusu olabilir. Ardından değerinizi fark edip kendiniz ile alakalı mücadele etmek isteyebilirsiniz. Görünüşünüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Zihniniz maddi konulara daha fazla çalışabilir, nasıl para kazanırım hakkında bol bol düşünebilirsiniz, yeni fikirler bulabilirsiniz. Gerçekleşecek Dolunay ile birlikte maddi anlamda bazı krizler ortaya çıkabilir, para kazanma şeklinizi ortaya koyup gerçekten para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayın sonuna doğru algınız kardeşlerinizde, iletişim, eğitim ve seyahatlerde olabilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.