Kova Burcu (Kasım 2022 Aylık Burç Yorumları)

28 Ekim 2022

Kova Burcu (Kasım 2022 Aylık Burç Yorumları)

Akrabalarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Yaşam tarzınızı değiştirmek, standartlarınızı yükseltmek isteyebilirsiniz. Gayrimenkul alıp satabilirsiniz.  Hiç beklemiyorken taşınabilirsiniz. Sosyal çevrenizden destek görebilir ve yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına mesleğinizle ilgili eğitim alabilirsiniz. İşinizden sayesinde maddi kazanç sağlayabilirsiniz. Para kazanma konusunda çok hırslı olmayın zaten gelecek.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.