Kova Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

2 Kasım 2021

Kova Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, 5 Kasım’da kariyeriniz ile ilgili önemli bir yenilik yapabilirsiniz. Yeni bir işe geçiş yapabilirsiniz. Bu günlerde işiniz ile ilgili ani fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aynı gün itibariyle ilişkilerinizi daha gizli yaşamaya başlayabilirsiniz. Aşk hayatınız ile ilgilenmeyi bırakabilirsiniz. 6 Kasım’dan itibaren kariyeriniz ile ilgili önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Bu süreçte iş görüşmelerine gidip gelebilirsiniz. 19 Kasım civarında taşınma kararı alabilirsiniz. Eviniz ile ilgili önemli değişiklikler yaşayabilirsiniz. Ailenizin hayatında da bazı tamamlanmalar, bitişler yaşayabilirsiniz. 22 Kasım itibariyle sosyal çevrenize odaklanabilirsiniz. Sosyalleşmek sizin için önem kazanacak. Arkadaşlarınız ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz. 24 Kasım itibariyle gelecek planlarınız, hayalleriniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.