Kova Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

1 Aralık 2021

Kova Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Ay başında arkadaş çevreniz ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayalleriniz, gelecek planlarınız ile ilgili kesin kararlar verebilirsiniz. Yeni dostlar edinebilirsiniz. 13 Aralık itibariyle daha fazla sosyalleşebilirsiniz. Arkadaşlarınız için mücadele edebilirsiniz. Aynı gün itibariyle biraz daha az konuşmaya başlayabilirsiniz. Size mesaj veren rüyalar görebilirsiniz. 19 Aralık’ta bazı flörtleriniz artık sonlanabilir. Ciddi bir ilişkiye başlama kararı da alabilirsiniz. Çocuğunuz var ise onunla ilgili bir gündeminiz olabilir. 20 Aralık’tan itibaren eski korkularınızın geri geldiğini hissedebilirsiniz. İç sorgulamalar yapmanız ruh halinize iyi gelebilir. Özellikle bu dönemde terapi almanız, reiki, meditasyon gibi şeylere yönelmeniz sizin için iyi olabilir. 21 Aralık itibariyle inziva dönemine girebilirsiniz. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kendinizi yalnız daha iyi hissedebilirsiniz. 29 Aralık’ta başlayan süreçte maddi konularda oldukça şanslı olacaksınız. Kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Maaşınıza zam alabilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.