Kova Burcu (9-15 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

7 Ocak 2023

Kova Burcu (9-15 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu, yalnız kalma isteğiniz, kısıtlanma hissiniz, fedakarlıklarınız, motive olduğunuz konularınız olacak. Evinizle ilgili yapmayı düşündüğünüz orijinal fikirlerinizi söylemek isteyeceksiniz. Dışarda zaman geçirmek, değişik aktivitelerde bulunmak ve keyif almak isteyeceksiniz. Kariyerinizde ve başarılarınızda yaptıklarınızı ve kendi değerinizi hatırlamanız motivasyonunuzu arttıracaktır. Hem ailenize hem de bireysel gelişmenize önem vermeniz gerekecek. Hayallerinize, fikirlerinize güvenme konusunda kendinizle çelişebilirsiniz. İşbirlikçi ve uyumlu haliniz iletişiminize olumlu yansıyacaktır. Kararsız kaldığınız konularda ailenizden destek alabilirsiniz. Sosyal statünüzü önemsediğiniz kadar kendi iç dünyanıza da özen göstermelisiniz. Finansal konularda karar verirken hayalci değil gerçekçi bir tutum sergileyeceksiniz. Beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkacak gayrimenkul yatırımı için şartlarınızı zorlayabilirsiniz. Yaptığınız işlerden keyif alamayabilirsiniz. Geçici bir süreç olacaktır.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.