Kova Burcu (9-15 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

7 Ekim 2023

Kova Burcu (9-15 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Farklı kültürler ve insanlar, yaşam felsefeniz, uzun yolculuklarınız, ufkunuzu genişletme isteğiniz ile geçireceğiniz bir hafta olacak. Kendi gücünüzden korkmayın, farklılıklara uyum sağlamanız gerekecek. Başkalarının imkanlarından faydalanmak işlerinizi kolaylaştıracak. Fırsatları kendiniz yaratmanız gerekebilir. Ortaklı işlerinizden kazançlarınızda kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendi kaynaklarınızı yaratmak için çaba sarf etmeniz gerekecek. Trafikte sorunlar yaşayabilirsiniz, dikkatli olun. Yeni tanıştığınız kişilerle iletişim kurmayı tercih edebilirsiniz. İşinizle ilgili konularda hırslı olacaksınız, ancak hareket etmek için doğru zamanı bekleyeceksiniz. Kendinizi iyi hissettiğiniz zaman, başarılı olmaya odaklanabilirsiniz. Kendinizi ifade ettiğinizde anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.