Kova Burcu (8-14 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mayıs 2023

Kova Burcu (8-14 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Eviniz, aileniz, ebeveynleriniz, gayrimenkul konularınız haftanın gündemini oluşturacak. Evinizin ortamını değiştirmek isteyeceksiniz. Eğer başka bir şehre taşınmak, tayin istemek gibi fikirleriniz varsa uygulamaya koyabilirsiniz. Hayalinizdeki evi tasarlamaya başlayabilirsiniz. Ailenizle ilişkilerinizi ve iletişiminizi kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz. Sahip olduklarınızı koruma içine girebilirsiniz. Maddi kazancınızı devamlı hale getirmeniz için biraz çaba harcamanız yeterli olacaktır. Günlük işlerinizi yaparken keyifli hale getireceksiniz. Ailenizin desteğini hissedeceksiniz. Tatlıya düşkünlüğünüz artabilir. İşinizi severek yapmak maddi olanaklarınıza yansıyacaktır. Tasarruf yapmak isteyebilirsiniz.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.