Kova Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Ağustos 2022

Kova Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya fiziğinizle ilgili bazı değişiklikler yapmaya karar vererek başlıyorsunuz. Aile büyüklerinizle bir araya gelerek kardeşleriniz için bazı konular hakkında konuşabilirsiniz. Haftanın ortasına doğru güzellik ve bakım konularına yönelebilir, saatlerce kuaförde vakit geçirebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta algınız borçlarınızda olurken ailenizden alacağınız haberler size yeni kapılar açabilir. Evinizde yapacağınız ufak tefek değişiklikler bütün enerjinizi değiştirebilir. Ailenizle para konularında bazı tartışmalar içine girebilirsiniz ve harcamalarınız nedeniyle tepki görebilirsiniz. Eşinizle birlikte bazı işlere girişebilirsiniz fakat bir karar vermeden önce iyi düşünmenizi öneririm annem.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.