Kova Burcu (7 Şubat 2022 – 13 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Şubat 2022

Kova Burcu (7 Şubat 2022 – 13 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Kova ve Yükselen Kova,

Bu hafta gündeminiz arka planda bıraktığınız konular, yurt dışı konularınız oldukça gündemde olabilir. Hafta başında aileniz ile alakalı konularda efor sarf edebilirsiniz, ailenizin bazı bireylerin yurt dışı konuları varsa bir hastalığı şifalanabilir. Hafta ortasında ise arka plana attığınız konular ön plana çıkabilir, kararlarınız değiştirebilirsiniz. Ardından aileniz ile birlikte kararlar alacağınız konular gerçekleşebilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.