Kova Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mart 2022

Kova Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Kovalar;

Bu hafta maddi konularınız çok fazla gündemde. Nasıl gelir elde ederim düşüncesiyle beraber yeni fikirler üretip yeni girişimler yapabilirsiniz. Odak noktanız zaten maddi konular olduğu için bu alanda çok fazla yaratıcı fikirleriniz ve hayal gücünüz olabilir. Bu hafta özellikle aldığınız parayı sayın, yanlış para alabilirsiniz biraz yanılgılar yaşayabilirsiniz. Eğer varsa üvey kardeşiniz ile vakit geçirebilirsiniz. Patronunuz ile birlikte iş yemeğine çıkabilirsiniz.

Aylık Burç Yorumları, Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.